Інформація для правовласників
Правила та попередження

УВАГА:
Власники і творці даного сайту не несуть ніякої відповідальності за використання ресурсів доступних на цьому сайті.
Вся інформація дана виключно з інформаційною метою.
Вся інформація (будь-які посилання, відео, ігри), розміщені на цьому сайті призначені тільки для задоволення цікавості поважних відвідувачів, автори і власники сайту не несуть відповідальності за можливі наслідки використання їх з метою, забороненою Кримінальними кодексами різних країн. Ви зобов'язуєтеся не застосовувати викладену тут інформацію з метою, забороненою КК.

Сайт indtv.at.ua не містить ні ПО, ні т.зв. "Ломалок", "кряків", "креків" ні інших бінарних виконуваних файлів, доступних для завантаження.
Сайт складається виключно з html-сторінок, на яких в свою чергу, також як і на сторінках будь-пошукової системи можуть міститися посилання на інші адреси Інтернету
Ні за яких умов і обставин відповідальність за наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання програмного забезпечення та іншої інформації, отриманих по посиланнях, представлених на даному сайті, не може покладатися на авторів сайту або власників хостингу, і бути підставою для їх судового переслідування.

Якщо ви погоджуєтеся із зазначеними умовами, ви можете приступити до перегляду матеріалів.
Інакше рекомендується негайно покинути сайт і пошукати що-небудь інше!
Якщо ви не згодні з даними вимогами ви повинні негайно покинути цей сайт!

Інформація для правовласників.


Якщо Ви є правовласником якого-небудь матеріалу, посилання (або посилання) на який розміщене на цьому сайті, і не хотіли б щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого на те згоди, то ми будемо раді надати Вам, видаливши відповідні посилання.

Для цього необхідно, щоб ви прислали нам лист (в електронному вигляді) в якому вказали нам наступну інформацію:
1. Документальне підтвердження ваших прав на матеріал, захищений авторським правом:
- відсканований документ з печаткою,
- email відправлений з офіційного поштового домена компанії правовласника, або
- інша контактна інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати вас, як правовласника даного матеріалу.

2. Текст який Ви бажаєте розмістити в супроводі інформації, що видаляється.
У ньому ви можете вказати де, і на яких умовах можна отримати інформацію, посилання на яку були видалені, а так само ваші контактні дані, для того щоб користувачі могли отримати від вас всю цікаву для них інформацію щодо даного матеріалу.

3. Прямі посилання на сторінки сайту, які містять посилання на дані, які необхідно видалити.
Після цього, протягом 48 годин, ми видалимо цікавлять Вас посилання з сайту.

P.S. Шановні борці за авторське право, просимо звернути увагу на те, що на сайті indtv.at.ua не зберігається жодного файлу, який порушував би закон України (або який-небудь іншої країни). Наш сайт, це всього лише набір новин і посилань від відвідувачів сайту і інших відкритих джерел інтернету. Посилання на об'єкти авторського права на сторінках сайту indtv.at.ua вказують на зовнішні загальнодоступні джерела в мережі Інтернет, які не перебувають на ресурсах, підконтрольних indtv.at.ua. Адміністрація сайту не має інформації про правомірність публікації цих матеріалів. Всі посилання на ресурси в Мережі, що містять відео та ін. об'єкти інтелектуальної власності, розміщені з ознайомлювальною метою.

Наш email: svit4u@mail.ru

УВАГА!
а) Ми залишаємо за собою право публікації на сайті будь-якої інформації, надісланої нам поштою.
б) Ми не здійснюємо контроль за діями користувачів, які можуть повторно розміщувати посилання на інформацію, що є об'єктом вашого авторського права. Будь-яка інформація на сайті, розміщується автоматично, без будь-якого контролю з чиєї-небудь сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі інтернет. Однак, ми в будь-якому випадку розглянемо всі Ваші запити, щодо посилань на інформацію, що порушує Ваші права.
Copyright 4u group © 2017 - 2024 |
Seo анализ сайта