Ферзь

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 131 | Бойовики
15
бер
WEB-DLRipПро фільм: Даниш Алі, офіцер ATS (Anti Terrorism Squad - загін боротьби з тероризмом) щасливий у шлюбі з Руанною і має чотирирічну дочку. Його щасливому сімейному життю настає кінець, коли під час переслідування терористів убивають його дочку. У період відновлення після цієї величезної втрати він зустрічає колишнього шахового гросмейстера - Пандітджі, який теж страждає від горя втрати своєї дочки. Пандіджі вчить Даниша грати в шахи, намагаючись втішити його та відволікти від скорботи. Також він розповідає своєму новоспеченому другу про загадкову смерть своєї доньки Ніни та про свої підозри, що це міністр добробуту Ізад Куреші по-звірячому вбив її. Даниш самостійно береться за цю справу і розпочинає розслідування, коли таємнича людина на ім'я – «Ферзь» робить спробу нападу на Пандітджі. Хто такий Ферзь і чому він хоче вбити Пандітджі? Окрім того, що за таємниця криється у смерті Ніни?
Режиссер: Беджій Намбіар
В ролях: Амітабх Баччан, Фархан Ахтар, Адіті Рао Хідарі, Манав Кол, Ніл Нітін Мукеш, Джон Абрахам, Анджум Шарма, Prakash Belawadi, Мурлі Шарма, Насір Кхан

Атака

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 267 | Бойовики
16
кві
WEB-DLRipПро фільм: Гуру Радж - впливовий бізнесмен і колишній мафіозі. У нього троє синів: Калі, Гопі та Радж. Незабаром Гуру Раджа вбивають, і Калі вирішує помститися за смерть батька. Він намагається з’ясувати можливі причини нападу, але, на жаль, гине в незрозумілих обставинах. Тоді Раджа вирішує помститися людям, які стоять за цими нападами, і особам, відповідальним за смерть батька та старшого брата.
Режиссер: Рам Гопал Варма
В ролях: Маной Кумар Маньчжу, Джагапаті Бабу, Пракаш Радж, Сурабі, Пунам Каур, Навен Вадде, Нарсінг Ядав

Джентльмен

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 522 | Мелодрами
23
бер
WEB-DLRipПро фільм: Кетрін і Айшварія летять разом з Лондона, і дорогою, щоб скоротити час, розповідають одне одному свої історії кохання. Виходять із літака вони вже найкращими подругами, і Айшварія знайомить Кетрін зі своїм нареченим Джаєм, який приїхав зустрічати її в аеропорт. На свій подив, Кетрін розуміє, що Джай як дві краплі води схожий на її нареченого, Гоутама.
Режиссер: Mohana Krishna Indraganti, Мохана Крішна Індраганті
В ролях: Нані, Сурабхі, Ніведа Томас, Веннела Кішор, Танікелла Бхарані, Рохіні, Раджеш, Рамапрабха, Sri Mukhi, Шрінівас Авасарала

Ваші радості

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 182 | Бойовики
23
жов
WEB-DLRipПро фільм: Тара Вадіана-співачка, за сумісництвом дівчина гангстера Рагху. Одного разу Рагху визнається Тарі в тому, що ненавмисно провів ніч з повією. Розчарована Тара вирішує порвати з ним і відправляється в Дублін, де її затримують за звинуваченням у перевезенні наркотиків. Тара кличе на допомогу Рагху, тепер, щоб довести невинність коханої, йому належить відшукати таємничого Анірудха Брахміна, друга Тари на Facebook, який і покликав дівчину для виступу на чужині.
Режиссер: Шон Аранья
В ролях: Хімеш Решаммія, Farah Karimaee, Насіруддін Шах, Шекхар Капур, Шерназ Патель, Моніка Догра, Кабір Беді, Суніл Датт, Graham Molloy, Енн Марі О'Коннор

У двох словах

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 188 | Бойовики
11
чер
WEB-DLRipПро фільм: Головні герої фільму, Дженні і Сурадж, відносяться до різних соціальних груп. Здавалося б, вони ніяк не можуть бути разом, проте молоді люди закохуються один в одного після першої ж зустрічі. Сурадж почав життя з чистого аркуша після тривалої кар'єри на рингу. Дженні багато років тому в результаті автокатастрофи втратила зір, але вона не звикла здаватися і завжди намагається шукати щось хороше навіть у самих безвихідних ситуаціях. Проходить час, і Сурадж дізнається, що Дженні може відновити свій зір за допомогою дорогої операції. Хлопець збирається зробити все можливе для того, щоб повернути своїй коханій можливість бачити світло. Він приймає рішення повернутися на ринг і заробити грошей саме там.
Режиссер: Діпак Тіджорі
В ролях: Каджал, Аніл Джордж, Рандіп Худа, Snehal Kulshreshtha, Мамік, Юрій Сурі

Шанс

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 502 | Бойовики
30
тра
WEB-DLRipПро фільм: Молодий фахівець з вибухових пристроїв, Сурья приїжджає додому з Америки, після довгої відсутності. У родині панує повна гармонія, сестра збирається заміж, брат відкрив свій бізнес, батьки щасливі. І до того ж, Сурья знайомиться з сестрою друга батька і закохується. Після відпустки, він повертається назад в США і через пару днів по веб-камері стає мимовільним свідком вбивства всієї своєї родини. Втративши рідних, у нього нічого не залишається, крім питань. Хто вбив і навіщо. Дізнавшись, що від поліції не дочекатися справедливості, він вирішує сам все розслідувати.
Режиссер: Джітху Джозеф
В ролях: Прітхвірадж Сукумаран, Пасупатхі, Divya Pillai, В. Джаяпракаш, Balachandra Menon, Нірадж Мадхав, Anson Paul, Іршад, Tony Luke, Rasna

Клікни любов

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 368 | Драми
05
бер
WEB-DLRipПро фільм: Фотограф Адітья пропонує Софі приїхати в Мумбай, щоб стати моделлю. Вона досягає успіху і закохується в нього, але він розбиває їй серце, одружившись на Айре заради кар'єри.
Режиссер: Anil Ballani
В ролях: Сара Лорен, Адхіаян Суман, Aaryansh Arora, Sanskkriti Jain, Санджай Гурбаксані, Нарендра Джейтлі

Проект 24

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 395 | Бойовики
22
сер
WEB-DLRipПро фільм: Ця історія - про подорожі по лабіринтах часу. Цього разу провідником по часу буде не кабіна, не машина, а звичайний годинник. Годинник з циферблатом на 24 години, який виготовив доктор Сетхураман. Чи міг добрий вчений передбачити, що його чорна тінь - брат Атрейю - буде думати стати Богом і в пошуках чудодійного механізму спробує знищити всю його сім'ю? Але удача відвернулася від лиходія, і на багато років він впав у кому, а маленький син Сетху уникнув загибелі. Лише 26 років по тому він відкриє таємницю годин і лицем до лиця зіткнеться з вбивцею своїх батьків.
Режиссер: Викрам Кумар
В ролях: Сурья Шівакумар, Саманта Рут Прабху, Нітья Менен, Гіріш Карнад

Бунтар

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 607 | Бойовики
05
гру
HDRipПро фільм: У цьому фільмі перед вами розгорнеться історія любові, приправлена ​​елементами гостросюжетного бойовика. Її коханий - класичний бунтар, який звик постійно приймати виклики. Він готовий на все, лише б ця історія кохання тривала якомога довше. Разом головним героям фільму доведеться пройти через безліч складних випробувань, які, безсумнівно, загартують їхні почуття. Здається, що в їх характерах багато спільного: і вона, і він - темпераментні молоді люди, які звикли ризикувати. Так чим же закінчиться ця красива історія? Чи пронесуть закохані свої почуття через роки?
Режиссер: Сабір Кхан
В ролях: Парас Арора, Судхір Бабу Посані, Тайгер Шрофф, Шраддха Капур

Дріфтери

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 522 | Бойовики
04
гру
HDRipПро фільм: Дія картини розгортається в один із, здавалося б, нічим не примітних зимових днів у величезному мегаполісі Колкаті. Сюжет цього індійського екшн-фільму розповідає про трьох абсолютно несхожих один на одного персонажів. Кожен з них виріс в своєму світі, і цей факт наклав відбиток на їх світогляд. Важко було уявити, що цих людей щось може об'єднати, але доля все ж звела їх разом. Тепер у них є спільні інтереси, і вони готові допомагати один одному досягати своїх загальних цілей. Героїв фільму чекає безліч важких випробувань, які можуть пройти тільки люди з твердими принципами і непоступливим характером ...
Режиссер: Пратім Д. Гупта
В ролях: Даміні Басу, Рітвік Чакраборті, Вікрам Чаттерджі, Анджан Датт, Парно Міттра, Судіп Мукхерджі, Свастіка Мукхерджі, Санджай Наг, Сохаг Сен, Аріндам Сіл
1 2 3 »

Світ індійського кіно ОНЛАЙН

Легендарне індійське кіно всього півстоліття тому збирало величезні кінозали в нашій країні. На закордонні пристрасті йшли дивитися, як на свято. Зараз інтерес згас, але найкраще і цінне з цього досвіду назавжди залишилося в серцях глядачів.

Зараз ті старі картини можна побачити онлайн і оцінити феномен місцевих студій. Саме в цій самобутній країні був створений конкурент Голлівуду. Знаменитий Боллівуд дивує кількістю і бюджетом картин.

Шанувальники його творчості точно не відчувають себе обділеними: вони можуть безкоштовно дивитися краще індійське кіно хоч кожен день.

Copyright 4u group © 2017 - 2024 |
Seo анализ сайта