Крріш

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 187 | Бойовики
14
кві
HDRipПро фільм: Надприродні здібності, що з'явилися у Рохіта завдяки інопланетному прибульцеві, також з'явилися у його сина Кріша. Але сам Рохіт залишився в полоні у злого доктора Арія. Тому Кріша відвезла в далеке село його бабуся.
Але доля так розпорядилася, щоб Кріш приїхав до Сінгапуру, де ув'язнений його батько. Незабаром жителі міста стануть шукати невідомого героя, шляхетного незнайомця в масці - Кріша. Невже це той самий Кріш?
Режиссер: Ракеш Рошан
В ролях: Рекха, Рітік Рошан, Пріянка Чопра, Шарат Саксена, Пуніт Іссар, Акаш Хурана, Хемант Панді, Маніні М. Мішра, Насіруддін Шах, Ахмед Кхан

Ти не самотній

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 192 | Мелодрами
14
кві
DVDRipПро фільм: Санжай Мехра - вчений, одержимий ідеєю вступити в контакт з неземним життям. Нарешті він створює комп'ютер, здатний відправляти послання в космос. Його мрія стає реальністю, коли у відповідь на сигнал комп'ютера, в небі з'являється космічний корабель.
Але перш ніж Санжай зміг насолодитися своїм успіхом, з ним і його дружиною Сонею відбувається автокатастрофа, в результаті якої Санжай вмирає. Син Санжая - Рохіт - розумово відстала дитина, чиє життя перетворюється на муку і тортури. Його єдиний друг - Ніша, чиє співчуття притягує її до Рохіт.
Одного разу Рохіт знаходить старий комп'ютер свого батька і просить Нішу допомогти йому. Вони обоє дивуються картинам і конструкціям, які з'являються на моніторі і продовжують експериментувати з машиною, не уявляючи собі наслідків цього...
Режиссер: Ракеш Рошан
В ролях: Рітік Рошан, Рекха, Пріті Зінта, Ракеш Рошан, Прем Чопра, Раджат Беді, Джонні Левер, Мукеш Ріші, Анудж Пандіт, Мохіт Маккад

Виклик

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 199 | Бойовики
25
гру
WEB-DLRipПро фільм: Прітві і Шашанке - лідери двох ворогуючих команд студентів в Хайдарабадському коледжі. Однак всі свої конфлікти вони вирішують не в вуличних бійках, а граючи в регбі. Ватажок бандитів Бікше Ядав обманом і насильством купує землю, на якій знаходиться коледж. Команди Прітві і Шашанке об'єднуються, забуваючи ворожнечу, щоб не допустити закриття коледжу. І їм це майже вдається, але Бікшу Ядав кидає виклик студентам та укладає з ними угоду. Коледж дістанеться студентам, тільки в тому випадку, якщо вони зможуть виграти в регбі у команди Бікше Ядава. І хоч гравці в регбі з бандитів не найкращі, але у них є потужна зброя проти своїх суперників - їх страх...
Режиссер: С.С. Раджамулі
В ролях: Нітін, Дженелія Д'Суза, Шашанк Шехар, Раджів Канакала, Прадіп Рават, Танікелла Бхарані, Indhu, Вену Мадхав, Нассер, Аджай

Спокуса заміжньої жінки

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 169 | Драми
29
жов
WEB-DLRipПро фільм: Сімран одружена з успішним бізнесменом, у них є син. Вона досить забезпечена жінка, але ось тільки їй чогось не вистачає. Можливо, це через постійну відсутність чоловіка поруч, який змушений часто виїжджати по роботі. Одного разу Сімран зустрічає свого давнього приятеля, Санні, який зараз самотній. Самотня жінка і самотній чоловік - не дивно, що вони почали таємно зустрічатися. Але совість, все ж, мучила Сімран. Чоловік зауважує, що з дружиною щось відбувається. Зрештою, він дізнається про її зраду.
Режиссер: Анураг Басу
В ролях: Маліка Шерават, Ашміт Патель, Емран Хашмі, Кашміра Шах, Радж Зутші, Шіба Чадха, Крш Чавла, Шабнам Джарна Башак, Дінеш Сінгх

Гра

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 314 | Драми
14
лют
HDRipПро фільм: Шрікрішна виріс на фільмах, які дивився в сільському кінотеатрі, де все життя кіномеханіком працює його батько, і життя для нього суцільне кіно. Син багатого чиновника Вікі вважає, що все в цьому житті він може робити безкарно. Скоївши вбивство, він виходить на свободу. Студенти, в тому числі і Сатья не хочуть, щоб Вікі злочин зійшов з рук і влаштовують акцію протесту. Одного разу Вікі зустрічає Сатью і, дізнавшись її, приймає рішення одружитися з нею. Сатьї вдається втекти і вона зустрічається зі Шрікрішной, який закохується в неї з першого погляду.
Режиссер: В.Н. Адітья
В ролях: Сіддхартх, Ілеана Д’Крус, Мунна, Джаяпракаш Редді, Суніл, Abhinayasri, Анурадха, Раві Бабу, Саратх Бабу, Брахманандам

Три iдiоти

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 503 | Драми
04
сер
HDRipПро фільм: Двоє друзів відправляються на пошуки зниклого приятеля. У цій подорожі їм належить постійно вплутуватися у вже давно забуті суперечки, зіпсувати чуже весілля і побувати на похоронах. Їх дорога проходить через небезпечні місця. І тут починається ще одна не зовсім звичайна подорож друзів дорогами їх пам'яті.
Вони згадують свого приятеля, нестримного і вільнодумного Ранчо, який якимось дивним чином увірвався в їх життя і все в ньому змінив. Вони згадують ті часи, коли всі вони жили в студентському гуртожитку. Згадують про те, як зароджувалася любов Ранчо до жвавої дівчині Піа і про конфлікт Ранчо з його наставником, справжнім тираном Віру Сахастрабудхе. І ось одного разу Ранчо раптом зникає... Ким він був насправді? Звідки він родом? Чому зник?
Режиссер: Раджкумар Хірані
В ролях: Аамір Кхан, Мадхаван, Шарман Джоші, Боман Ірані, Каріна Капур, Омі Вайдья, Мона Сінгх, Алі Фазал, Рахул Кумар

Васту Шастра

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 402 | Жахи
03
бер
WEB-DLRipПро фільм: Сюжет картини розповідає про хлопчика Рохані, який разом з батьками переїжджає в будинок більшої площі. Їх нове сімейне гніздечко знаходиться в хорошому районі під Пуною. Досить швидко Рохан обзаводиться друзями, незважаючи на те, що в околицях дуже мало хлопчаків його віку. Батьки починають турбуватися за Рохана і приставляють до нього няню, проте хлопчик починає конфліктувати з нею і, врешті-решт, звинувачує жінку у всіх гріхах. Історія приймає несподіваний поворот, коли няню Рохана знаходять убитою. Цю звістку в сім'ю приносить капітан поліції, який веде розслідування злочину.
Режиссер: Саураб Наранг
В ролях: Ахсаас Чанна, Бансарі Мадхані, Вікі Ахуджа, Дж.Д. Чакраварті, Закір Хуссейн, Мегна Малік, Пія Рай Чоудхарі, Пураб Кохлі, Раджпал Ядав, Расіка Джоші, Рафія, Саяджі Шінде, Сушміта Сен, Чінтан Атул Шах

Світ індійського кіно ОНЛАЙН

Легендарне індійське кіно всього півстоліття тому збирало величезні кінозали в нашій країні. На закордонні пристрасті йшли дивитися, як на свято. Зараз інтерес згас, але найкраще і цінне з цього досвіду назавжди залишилося в серцях глядачів.

Зараз ті старі картини можна побачити онлайн і оцінити феномен місцевих студій. Саме в цій самобутній країні був створений конкурент Голлівуду. Знаменитий Боллівуд дивує кількістю і бюджетом картин.

Шанувальники його творчості точно не відчувають себе обділеними: вони можуть безкоштовно дивитися краще індійське кіно хоч кожен день.

Copyright 4u group © 2017 - 2024 |
Seo анализ сайта