Cудмедексперт

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 220 | Кримінальні
15
жов
WEB-DLRipПро фільм: Дія фільму розгортається в густонаселеному штаті Керала, де раптом починають масово пропадати діти. Ніхто не виходить на зв'язок з батьками і не вимагає викупу. Кожне з цих викрадень закінчується трагедією - зниклих дітей знаходять мертвими. За розслідування цього непростої і дуже резонансної справи береться група кращих слідчих індійської поліції. Керівник цієї групи - жінка, яка сама не так давно втратила дитину при схожих обставинах. Чи зможе вона впоратися зі своїми емоціями і підійти до розслідування з холодною головою? Чи вдасться їй знайти викрадачів і вбивць, вже як мінімум кілька місяців тероризують весь штат?
Режиссер: Анас Кхан, Акіл Пол
В ролях: Товіно Томас, Мамта Мохандас, Сайджу Куруп, Reba Monica John, Ренджі Панікер, Anwar Shereef, Prathap Pothen, Дханеш Ананд, Роні

Лондон. Конфіденційно

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 171 | Драми
04
жов
WEB-DLRipПро фільм: У центрі оповідання знаходиться кілька співробітників індійської розвідки, що працює в Лондоні. Вони отримують інформацію про те, що в Китаї з'явився новий вірус, існування якого ретельно приховується владою всіх рівнів. У якийсь момент одного з індійських агентів нейтралізує китайський шпигун. Це означає, що в індійській розвідці з'явився кріт, і героям фільму необхідно якомога швидше його обчислити і вивести на чисту воду. Коли розвідка починає розбиратися в цій заплутаній справі, з'ясовується безліч нових подробиць, які ще сильніше ускладнюють ситуацію. Як вирішиться це шпигунське протистояння, і хто в підсумку здобуде в ньому перемогу?
Режиссер: Канвал Сетхі
В ролях: Yash Agnihotri, Соня Госвамі, Пураб Кохлі, Бхарат Містрі

Подорож двох сердець

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 166 | Драми
27
вер
WEB-DLRipПро фільм: Готуючись до весілля своєї кращої подруги, Амму вирішує найняти хореографа Шиву. Він - простий хлопець, явно ніколи не працював з багатими людьми. На цей раз Шиві доведеться мати справу з заможними і примхливими клієнтами, проте він вважає, що готовий до цього виклику. Одного разу хлопець рятує Амму від вірної смерті, і після цієї події між ними спалахують почуття. На цьому пригоди героїв фільму тільки починаються, адже тепер їм усім доведеться опинитися в самому центрі виру, що стрімко розвиваються. Як будуть розвиватися відносини між Амму і Шивою? Що ще їм доведеться пережити на шляху до щастя?
Режиссер: Аніл Кумар
В ролях: Єйсша Адара, Дхірін Рамкумар, Д.С. Рао, Хрітхіка Сінгх

Бунтар 3

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 377 | Бойовики
09
тра
WEB-DLRipПро фільм: Ронні і Вікрам - брати, які мають нерозривний зв'язок. Їх подорож починається, коли певний поворот подій змушує Вікрама подорожувати. У цій поїздці його викрадають люди. Ронні свідчить, що його брата б'ють і викрадають. Ронні зробить все можливе, щоб знищити будь-кого і все, що стоїть на шляху безпеки Вікрама. Ронні шаленіє, щоб побачити свого брата в безпеці, навіть якщо це означає, що він самостійно повинен захопити всю країну.
Режиссер: Ахмед Кхан
В ролях: Тайгер Шрофф, Рітеш Дешмукх, Шраддха Капур, Анкіта Локханде, Джаміл Хурі, Віджай Варма, Джайдіп Ахлават, Шіфуджі Шаурья Бхарадвадж, Манав Гохіл
« 1 2

Світ індійського кіно ОНЛАЙН

Легендарне індійське кіно всього півстоліття тому збирало величезні кінозали в нашій країні. На закордонні пристрасті йшли дивитися, як на свято. Зараз інтерес згас, але найкраще і цінне з цього досвіду назавжди залишилося в серцях глядачів.

Зараз ті старі картини можна побачити онлайн і оцінити феномен місцевих студій. Саме в цій самобутній країні був створений конкурент Голлівуду. Знаменитий Боллівуд дивує кількістю і бюджетом картин.

Шанувальники його творчості точно не відчувають себе обділеними: вони можуть безкоштовно дивитися краще індійське кіно хоч кожен день.

Copyright 4u group © 2017 - 2024 |
Seo анализ сайта