Пристріт

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 238 | Жахи
05
лис
WEB-DLRipПро фільм: Паллаві живе в Новому Орлеані, але постійно спілкується зі своєю матір'ю на ім'я Уші, яка залишилася жити в Делі. Головна героїня ніяк не може знайти чоловіка своєї мрії, через що Уші дуже сильно переживає. Все змінюється після того, як Паллаві зустрічає Сандіпа. Вона відразу ж закохується в нього, після чого у них починається бурхливий роман. Деякий час по тому Уші зауважує, що Сандіп поводиться в точності так, як один чоловік з її минулого. Він не дає Паллаві працювати і на свої гроші купує їй житло. Через деякий час Уші переконується в тому, що Сандіп - реінкарнація цієї людини з її минулого, а це означає, що їй потрібно зробити все можливе, щоб Паллаві не потрапила в ту ж пастку...
Режиссер: Elan Dassani, Rajeev Dassani
В ролях: Суніта Мані, Саріта Чоудрі, Омар Маскаті, Бернард Уайт, Анджалі Бімані, Рамеш Редді, Лена Кларк

Джессі

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 165 | Жахи
04
жов
WEB-DLRipПро фільм: Сюжет цього нового фільму жахів перенесе вас в старовинний особняк, навколо якого вже давно ходить безліч страшних легенд. У центрі розповіді знаходиться група професійних мисливців за привидами. Вони вже багато разів бували в таких страшних місцях, і на цей раз їм належить пройти, мабуть, найскладніше випробування у своєму житті. Починається незвичайне і захоплююче розслідування паранормальних явищ, що відбуваються в особняку. Героям фільму доведеться докласти величезних зусиль для того, щоб розгадати загадку двох сестер Джессі і Емі. Чи зможуть мисливці за паранормальних отримати відповіді на всі їхні запитання?
Режиссер: Ашвані Кумар В.
В ролях: Ashima Narwal, Sritha Chandana, Атул Кулкарні, Кабір, Archana Shastry, Abhinav Gomatam, Vimal Krishna, Abhishek Maharshi, Purnima Maudgil

Тумбад

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 399 | Жахи
16
кві
WEB-DLRipПро фільм: На зорі століть Богиня-мати породила декількох Богів, і найулюбленішим був її первісток - Хастад. Він вирішив, що все золото світу має належати йому, за що був повалений іншими Богами і майже знищений, але Богиня-мати врятувала його і помістила в своє лоно. З тих пір люди забули занепалого Бога, не ставили йому вівтарі і не молилися.

Індія, початок XX століття. Неподалік від замшілій села Тумбад живе позашлюбний син місцевого лорда на ім'я Вінаяк. У їхньому будинку спить проклята прабаба-відьма, яку мати Вінаяка повинна годувати, щоб та не прокинулася і не з'їла дітей, також ходять чутки, що десь в цій місцевості зберігаються незліченні багатства. Після смерті лорда мати разом з сином їде до великого міста, взявши з нього клятву ніколи не повертатися в Тумбад. Через кілька років уже дорослий Вінаяк приїжджає в рідні краї з твердою впевненістю, що скарби заховані в покинутому замку покійного лорда.
Режиссер: Рахі Аніл Барве, Адеш Прасад
В ролях: Ронджіні Чакраборті, Діпак Дамле, Аніта Дате, Дхундірадж Прабхакар Джогалекар, Херіш Ханна, Джоті Малше, Мохд Самад, Сохам Шах

Васту Шастра

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 379 | Жахи
03
бер
WEB-DLRipПро фільм: Сюжет картини розповідає про хлопчика Рохані, який разом з батьками переїжджає в будинок більшої площі. Їх нове сімейне гніздечко знаходиться в хорошому районі під Пуною. Досить швидко Рохан обзаводиться друзями, незважаючи на те, що в околицях дуже мало хлопчаків його віку. Батьки починають турбуватися за Рохана і приставляють до нього няню, проте хлопчик починає конфліктувати з нею і, врешті-решт, звинувачує жінку у всіх гріхах. Історія приймає несподіваний поворот, коли няню Рохана знаходять убитою. Цю звістку в сім'ю приносить капітан поліції, який веде розслідування злочину.
Режиссер: Саураб Наранг
В ролях: Ахсаас Чанна, Бансарі Мадхані, Вікі Ахуджа, Дж.Д. Чакраварті, Закір Хуссейн, Мегна Малік, Пія Рай Чоудхарі, Пураб Кохлі, Раджпал Ядав, Расіка Джоші, Рафія, Саяджі Шінде, Сушміта Сен, Чінтан Атул Шах

1921

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 1040 | Жахи
25
кві
WEB-DLRipПро фільм: Головні герої цього нового фільму жахів - дівчина Роуз і молодий піаніст Аюш. Роуз вже давно займається вивченням паранормальной активності, і вона відмінно вміє спілкуватися з духами з потойбічного світу. Після того, як Аюш виявився в безвихідному становищі, головна героїня вирішила надати йому допомогу. Їм доведеться зіткнутися з неймовірно сильним духом, здатним принести своїм жертвам великі біди. Тепер практично все буде залежати від здібностей Роуз, адже тільки їй під силу розібратися з могутніми потойбічними силами. Чи зуміють молоді люди з честю пройти через це випробування? Чи зможуть вони вистояти перед усіма неприємностями, що на них звалилися?
Режиссер: Вікрам Бхатт
В ролях: Зарін Кхан, Каран Кундра, Манджіт Сінгх, Вікрам Бхатт, Rachel Shaw, Jazz Gee, Farida Mughal Singh, Sonnia Armstrong, Тобі Хінсон, Michael Walker

Кулька

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 577 | Жахи
19
лют
HDRipПро фільм: Клоун 25 років тому працював продавцем повітряних кульок, але через нещасливе кохання наклав на себе руки і тепер блукає злісною примарою по нічних тамільськими вулицями. З кульками, зрозуміло.
Режиссер: Сініш
В ролях: Анджалі, Джай, Йоги Бабу, Джанані Івер, Картік Йогі

Плач! Молись! Кричи!

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 1045 | Драми
28
січ
DVDRipПро фільм: Вік, успішний режисер фільмів жахів в Боллівуді, одружений на Пії. Вони переживають сімейну кризу. Раптово, у Пії занедужує батько, і вони їдуть на Маврикій, щоб його відвідати. Повернувшись в старий фамільний будинок, Пія знову стикається зі своїм далеким минулим, з яким, здавалося, давно було покінчено ...
Режиссер: Раджів Вірані
В ролях: Боббі Деол, Мугдха Годсе, Шреяс Талпаде, Софі Ханда, Лінда Арсеніо, Маной Чатурведі, Датта Дейв, Джоті Догра, Салім Фатехі, Сімран Капур

Жах в торговому центрі

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 785 | Жахи
09
жов
HDRipПро фільм: Молодий хлопець на ім'я Вішну, відгукнувшись на привабливу пропозицію з боку роботодавців, влаштовується нічним охоронцем в торговий центр "Дружба".
Це місце на вигляд миле й привабливе. Але за його дверима загинуло вже десяток чоловік ...
Бізнесмени Кхан і Мачандра вирішують влаштувати грандіозну вечірку на честь гучного відкриття центру, запросивши купу гостей.
Сюди ж навідується і молодь.
Що ж жахливе ховається за дверима центру і яку зловісну таємницю належить розгадати героям? ...
Режиссер: Паван Кріпалані
В ролях: Джіммі Шергілл, Нушрат Бхаруча, Аріф Закарія, Азіф Басра, Ніведіта Бхаттачарія, Шрадха Коул, Нірадж Суд

Відьма

svit4u | коментарів: 0 | переглядів: 493 | Жахи
29
вер
WEB-DLRipПро фільм: Бобо є провідним магом Індії. Але навіть його подрузі Тамарі невідомо, що життя Бобо розвалюється на частини. Його постійні галюцинації не залишають йому вибору, окрім як шукати психіатричної допомоги. Після регресії гіпнозу, в пам'яті Бобо спливають страшні історії з його дитинства за участю зловісної демонічної сили, яка не тільки зруйнувала його сім'ю, а й обіцяла повернутися, щоб переслідувати Бобо. Він вважає за краще ігнорувати це і рухатися далі по життю. Але тут в його кар'єру і особисте життя на повному газу врізається чарівна Ліза Датт. Бобо переконаний, що вона відьма. Але чи так це насправді? Або він просто божеволіє?
Режиссер: Каннан Ійєр
В ролях: Емран Хашмі, Конкона Сен Шарма, Калкі Коечлін, Хума Куреші, Паван Малхотра, Раджатабха Дутта, Вішеш Тіварі, Сара Арджун, Bhavesh Balchandani, Паллаві Батра
« 1 2

Світ індійського кіно ОНЛАЙН

Легендарне індійське кіно всього півстоліття тому збирало величезні кінозали в нашій країні. На закордонні пристрасті йшли дивитися, як на свято. Зараз інтерес згас, але найкраще і цінне з цього досвіду назавжди залишилося в серцях глядачів.

Зараз ті старі картини можна побачити онлайн і оцінити феномен місцевих студій. Саме в цій самобутній країні був створений конкурент Голлівуду. Знаменитий Боллівуд дивує кількістю і бюджетом картин.

Шанувальники його творчості точно не відчувають себе обділеними: вони можуть безкоштовно дивитися краще індійське кіно хоч кожен день.

Copyright 4u group © 2017 - 2023 |
Seo анализ сайта